Aktuální volné pozice

Preferovaný jazyk

angličtina flag čeština flag holandština flag

Elektroinženýr/projektant

Náplň práce:

  • Návrh zařízení v oblasti elektro-silnoproud (pohony, motory)
  • Dohled na elektro dokumentací (korekce v Eplanu)

V případě výroby produktu ve Sviadnově:

  • Příprava projektů po stránce organizační
  • Kontrola výroby ocelové konstrukce-smysluplnost rozmístění  (kabelové žebříky, konzoly pro elektro komponenty)
  • Organizace externí společnosti pro tvorbu kabeláže  a následný dozor, přejímka
  • Kontrola správného propojení komponentů
  • Spolupráce s technickým oddělením při fázi  “oživení zařízení“ (I/O check)
  • Práce na dokumentaci vydávané k zařízení-projektu
  • Komunikace s mateřskou společností (Holandsko)

Požadujeme:

  • VŠ-vzdělání-elektro (specializace pohony a motory-výhodou)
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti v oblasti elektro projekce
  • Aktivní znalost E-planu
  • Zkušenosti v oblasti-motory 0-400KW
  • Zkušenost v oblasti-měření a regulace (teplota, tlak, rychlost větru)

Nabízíme:

zůstává jako u PLC programátora

Přihlásit se na tuto pozici

Huisman Konstrukce s.r.o.

Nadrazni 289
739 25 Sviadnov
Czech Republic
Email: mail@huisman.cz
Telefon: +420 558 440611
Fax: +420 558 440631