Aktuální volné pozice

Preferovaný jazyk

angličtina flag čeština flag holandština flag

Inženýr hydrauliky

Huisman Konstrukce, s.r.o. se specializuje na výrobu speciální zdvihací techniky pro pozemní i námořní průmysl, vrtných zařízení pro ropný průmysl atd.Ve svém oboru jsme bezkonkurenční jedničkou. Z důvodu rozšíření našeho týmu vypisujeme výběrové řízení na pozici

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zodpovědnost za hydraulické systémy,vytváření hydraulických schémat a funkčních popisů zařízení
  • dohled nad kvalitou výroby, dodržení výrobního plánu
  • zajiš´tuje nákup potřebných komponentů, technickou podporu na hydraulické dílně
  • asistence při testování a zprovozňování hydraulických zařízení (zahrnuje i manuální činnost)
  • spolupráce s jednotlivými odděleními

POŽADUJEME:

  • VŠ příp. SŠ vzdělání strojního zaměření, hydraulika podmínkou
  • praxe s hydraulickými zařízeními výhodou
  • výborná znalost hydraulických schémat
  • AJ komunikativní,
  • MS Office a AutoCad
  • kreativní myšlení a organizační schopnosti
  • ochota cestovat do zahraničí

 NABÍZÍME:

  •  zázemí silné prosperující nadnárodní společnosti
  •  práci v profesionálním kolektivu
  •  dlouhodobou perspektivu a rozvoj
  •  nadprůměrné platové podmínky
  •  dovolenou navíc
  •  vzdělávání, růst a seberealizaci

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete svůj  životopis na: pkrizkova@huisman.cz

Přihlásit se na tuto pozici

Huisman Konstrukce s.r.o.

Nadrazni 289
739 25 Sviadnov
Czech Republic
Email: mail@huisman.cz
Telefon: +420 558 440611
Fax: +420 558 440631