Job opportunities

Preferred language:

English flag Czech flag Dutch flag
Current opportunities

Svářeč

Huisman Konstrukce, s.r.o. se specializuje na výrobu speciální zdvihací techniky pro pozemní i námořní průmysl, vrtných zařízení pro ropný průmysl atd.Ve svém oboru jsme bezkonkurenční jedničkou. Z důvodu rozšíření našeho týmu vypisujeme výběrové řízení na pozici

Svářeč

Připojte se k našemu týmu a zařaďte se mezi strojírenskou špičku!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • svařování ocelových konstrukcí
  • práce s technickou dokumentací

POŽADUJEME:

  • státní zkoušku EN287-1 135P BW 1.2  nebo EN287-1 135P BW 3.1
  • znalost metod 136 (trubičkový drát), 111 (obalovaná elektroda), 141 (TIG),
  • 121 (svařování pod tavidlem) výhodou
  • praxe ve svařování
  • zkušenosti se svařováním vysokopevnostních jemnozrných ocelí výhodou
  • paličský průkaz
  • znalost čtení technických výkresů
  • ochota pracovat přesčas
  • vysoké pracovní nasazení a disciplinovanost v pracovním procesu
  • ochota cestovat do zahraničí za účelem školení

NABÍZÍME:

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • velmi dobré platové podmínky
  • dlouhodobou perspektivu
  • týden dovolené navíc
  • pojištění odpovědnosti
  • plně hrazenou výuku AJ v prostorách firmy
  • životní pojištění

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete svůj  životopis na: ljirotova@huisman.cz

Huisman Konstrukce s.r.o.

Nadrazni 289
739 25 Sviadnov
Czech Republic
Email: mail@huisman.cz
Phone: +420 558 440611
Fax: +420 558 440631