Job opportunities

Preferred language:

English flag Czech flag Dutch flag
Current opportunities

Elektromontér

Huisman Konstrukce, s.r.o. se specializuje na výrobu speciální zdvihací techniky pro pozemní i námořní průmysl, vrtných zařízení pro ropný průmysl atd.Ve svém oboru jsme bezkonkurenční jedničkou. Z důvodu rozšíření našeho týmu vypisujeme výběrové řízení na pozici

NÁPLŇ PRÁCE:

  • instalace kabelů, montáž rozvaděčů a elektrokomponentů
  • práce s elektrodokumentací
  • asistence při uvádění do provozu (kontrola zapojení, odstraňování závad)
  • spolupráce s externí společností pro kabeláže (kontrola, dohled)
  • samostatná/odborná činnost v malé skupině (4 zaměstnanci)
  • účast na ojedinělých projektech (zakázková výroba)
  • jednosměnný provoz / po-pá

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání (obor elektro/silnoproud podmínkou)
  • zkušenost s elektroinstalací v průmyslu
  • orientace ve všech oblastech elektrotechniky
  • znalosti v oblasti automatizace (PLC)
  • výborná orientace v elektro-schématech
  • schopnost čtení technické dokumentace
  • schopnost číst techn. manuály v AJ výhodou
  • technické myšlení, pragmatičnost
  • technické myšlení
  • pečlivost, zodpovědnost

NABÍZÍME:

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • zajímavé finanční podmínky
  • dlouhodobou perspektivu
  • týden dovolené navíc
  • pojištění odpovědnosti
  • plně hrazenou výuku AJ v prostorách firmy
  • životní pojištění

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete svůj  životopis na: pkrizkova@huisman.cz

Telefon: 558 440 660

Huisman Konstrukce s.r.o.

Nadrazni 289
739 25 Sviadnov
Czech Republic
Email: mail@huisman.cz
Phone: +420 558 440611
Fax: +420 558 440631