Job opportunities

Preferred language:

English flag Czech flag Dutch flag
Current opportunities

Programátor řídících systémů PLC

Huisman Konstrukce, s.r.o. se specializuje na výrobu speciální zdvihací techniky pro pozemní i námořní průmysl, vrtných zařízení pro ropný průmysl atd.Ve svém oboru jsme bezkonkurenční jedničkou. Z důvodu rozšíření našeho týmu vypisujeme výběrové řízení na pozici

NÁPLŇ PRÁCE:

-PLC programování (vývoj programu, simulace, implementace, testování)

- vytváření dokumentace k programům

- programování SCADA vizualizací

- spolupráce v rámci programátorského týmu v ČR (cca 5 členů)

POŽADUJEME:

- VŠ, SŠ vzdělání v oboru (např. elektro, automatizace, programování)

-znalost a zkušenost s PLC – Siemens (Step 7)/velká výhody

- znalost řídících systémů, C/C++ výhodou, znalost sítí – Ethernet, Profibus

- AJ mírně pokročilá/v případě nižší úrovně ochota vzdělávat se

- MS Office a AutoCad

- kreativní myšlení a organizační schopnosti

NABÍZÍME:

-možnost spolupodílet se na programování a oživování technologických celků

(jeřáby, pokládkové systémy, jeřáby)

-zázemí nadnárodní společnosti

- práci v mladém kolektivu

- technický a osobnostní rozvoj

-možnost zdokonalit se v anglickém jazyce

- nadprůměrné platové podmínky, dovolenou navíc

-zvýhodnění v oblasti přechodného bydlení

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete svůj  životopis na: pkrizkova@huisman.cz

Huisman Konstrukce s.r.o.

Nadrazni 289
739 25 Sviadnov
Czech Republic
Email: mail@huisman.cz
Phone: +420 558 440611
Fax: +420 558 440631